zimowe turismo

– Jedziemy na narty? – spontaniczne pytanie przyniosło spontaniczną odpowiedź. Wierzyliśmy, że otaczającą nas nas zieleń pokryje wkrótce biała pokrywa. I nasze zaklęcie się wypełniło…

3GT

Nie mogliśmy nadziwić się liczbie baniaków na dachach mijanych samochodów. My zmieściliśmy wszystko w bagażniku. No, może tylko narty wchodziły nieco do wnętrza. To było cudownie wygodne. Trójka GT zawiera przecież w sobie istotny element turismo…

3GT full

Nie Zakopane, tylko Bukowina Tatrzańska. Dla świeżego powietrza i widoków oraz licznych atrakcji w postaci stoków narciarskich i Domu Ludowego z amatorskim teatrem. Każdy nasz wyjazd to pretekst do zobaczenia czegoś nowego.

3GT panorama

Kilka dni na śniegu pozwoliło nam przetestować model w trudniejszych warunkach. Kręta, biała droga przez Łysą Polanę nie była straszna. Auto świetnie się prowadziło. Czasem drażnili nas zbyt wolni kierowcy, stąd cieszyliśmy się każdym pustym odcinkiem drogi.

droga

Pod Nosalem, jak w poprzednim sezonie, reklamowano w witrynie wersję xDrive. Aż prosiło się o jakieś zawody w testowaniu systemu w tych białych okolicznościach.

Nosal

Przez kilka dni zrobiliśmy wiele kilometrów po lokalnych drogach. Zawsze z aparatem w pogotowiu. Jakoś często wpadały nam w obiektyw BMW, może tak ładnie prezentowały się w akcji.

snowy BMW

BMW xDrive

Były również nierozważne marki, które lądowały w rowie.

rów

Głowa latała nam na boki. Moglibyśmy nie wychodzić z auta. Przy temperaturze minus dwanaście stopni podgrzewane fotele dawały miły komfort.

road

Czasem warto było jednak wyjść na mróz i poczuć przygodę. Poczuć turismo.

3GT

Wypad w góry trójką Gran Turismo zrealizowaliśmy dzięki wygranej w konkursie #BMWstories. Przez trzy miesiące mogliśmy użytkować to wspaniałe auto.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>